.

FİRMA PROFİLİ

.

KONYA KAĞITÇILIK; Konya'da Kağıtçılık sektöründe faaliyet göstermektedir.Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Ürün çeşitliliği, uygun fiyat ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde hareket eden firmamız matbaa, otomotiv, inşaat, kırtasiye ve ambalaj sektörlerine yönelik firmaların cam tülü, reflektif şerit, bobin kağıt, kağıt ve karton taleplerini karşılamaktadır.

Taahütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli ürün, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, ekonomik fiyat ve zamanında ürün teslimi konusunda çok titiz davranmaktadır.

.

Ürünlerimiz; ülkemizin yanında dünyanın pek çok ülkesine de ihraç edilmektedir. Kaliteye verdiğimiz önemden dolayı ürünlerimiz özellikle aranılan ve talep gören ürünler olmuştur.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur..

cam elyaf yüzey tülü, cam tülü, kortel, tül elyaf, filtre cam elyafı, yüzey tülü, reflektif şerit, reflektör şeridi, tül elyaf fiyatları, yüzey tülü fiyatları


ARA

WHATSAPP